Endoskopija, echoskopija

Gyd. paslaugos

Stemplės, skrandžio, dvylikapirštės žarnos tyrimas vaizdo endoskopu vietinėje arba bendrinėje nejautroje (narkozėje). H. pylori bakterijos nustatymas ir gydymas


Echoskopija (tyrimas ultragarsu) – kepenų, kasos, tulžies pūslės, blužnies, inkstų, skydliaukės, kojų venų, krūtų, kaklo kraujagyslių.

Gastroskopija

Gastroskopija – tai tyrimas, kuomet per burną į viršutinę virškinamojo trakto dalį (stemplė, skrandis, dvylikapirštė žarna) įkišamas lankstusis endoskopas, apžiūrimas virškinamojo trakto vidus. Fibrogastroskopija atliekama esant skausmams ar nemaloniems pojūčiams viršutinėje pilvo dalyje, sutrikus rijimui, krentant svoriui, kai yra neaiški geležies stokos anemija, lėtinis vėmimas ir kt.


Gastroskopinis tyrimas padeda diagnozuoti gastritą, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opaligę, gastroezofaginio refliukso ligą, skrandžio piktybinius ir nepiktybinius navikus ir kitas ligas.


Gastroskopiniai tyrimai atliekami naująja, vieno patikimiausių pasaulyje japonų gamintojo Olympus endoskopine-video sistema - tai technologija, sukurianti sąlygas maksimaliai pasirūpinti paciento sveikata!

Nebijokite ir nedelskite! Nes anksti nustačius ligas jas dažniausiai galima pagydyti vaistais.

Woman

H. pylori bakterija - kas tai?

H. pylori - tai skrandyje aptinkama bakterija. Padidėjus skrandžio rūgštingumui susidaro palankios sąlygos šiai bakterijai daugintis ir sąlygoti uždegiminius gleivinės pakitimus. Negydomi šie pakitimai gali būti susiję su skrandžio bei dvylikapirštės žarnos opalige, didinti riziką susirgti skrandžio vėžiu.


Bakterija plinta vadinamu fekaliniu – oraliniu būdu: per maistą, vandenį, kontaktuojant su užsikrėtusių žmonių seilėmis. H. pylori dažniausiai užsikrečiama vaikystėje, tačiau susirgti gali ir suaugusieji.

Kokie simptomai gali išduoti užsikrėtimą H. pylori infekcija?

Pacientai gali nejausti jokių simptomų, tačiau kartais H. pylori sąlygoja epizodinius ar ilgalaikius virškinimo trakto simptomus:


• Lėtinis ar ūmus skrandžio uždegimas (gastritas);

• Dažnas raugėjimas;

• Pilvo pūtimas;

• Pykinimas;

• Rėmuo;

• Apetito stoka ar anoreksija;

• Nepaaiškinamas svorio kritimas.

Woman

Echoskopija

Echoskopija (ultragarso tyrimas) – vidaus organų vaizdo gavimo metodas. Jo metu naudojamos aukšto dažnio garso bangos. Diagnostiškai echoskopija padeda nustatyti organų ir jų dalių struktūrą, būklės pakitimus, esamas ligas, taip pat gaunama daug informacijos apie audinių tankį, struktūrą, erdvinę padėtį. Tyrimas parodo organizmą sekinančius svetimkūnius, susiformavusius navikus, tulžies ir inkstų akmenis, cistas.


Su šeimos gydytojo siuntimu echoskopijas atliekame NEMOKAMAI


Pilvo organų echoskopija – neinvazinė procedūra, naudojama pilvo organams, jų struktūroms, taip pat kraujo tekėjimui kraujagyslėse įvertinti. Jos metu tiriami tokie vidaus organai kaip kepenys, tulžies pūslė, kasa, blužnis, inkstai, šlapimo pūslė.

Woman

Atmintinė pacientams

Kaip pasiruošti gastroskopijos tyrimui

• Nieko nevalgyti ir negerti 6 val. iki procedūros, kad skrandis būtų tuščias. To reikia, kad tyrimas būtų saugus ir maisto dalelės skrandyje neužstotų vaizdo. Iš ryto galima išsiplauti dantis ir  išskalauti burną.

• 2 val. prieš tyrimą reikia nerūkyti, nes gali būti pakitusi skrandžio gleivinės spalva. Prieš pat  procedūrą reikia išsiimti dantų plokšteles ir nusiimti akinius. Patartina apsivilkti laisvus, patogius drabužius.

• Galite išgerti savo įprastus vaistus su nedideliu kiekiu vandens, bet ne vėliau kaip 2 val. iki procedūros.

Kaip pasiruošti pilvo echoskopijos tyrimui

1 parą iki tyrimo rekomenduojame nevartoti pilvo pūtimą sukeliančių maisto produktų (juodos  duonos, obuolių, kriaušių, alaus ir pan.).

Likus ~ 4 val. iki tyrimo nieko negerkite (net vandens), nevalgykite ir nekramtykite kramtomosios gumos, nerūkykite, kad nesužadintumėte virškinimo sistemos veiklos.

Endoskopijos, echoskopijos paslaugų kainos

PASLAUGŲ KAINOS

Reikalingos gydytojo paslaugos?

Susisiekite su mumis Jums patogiausiu būdu ir mes Jums padėsime!

Registruotis
Share by: